1. Autofastas
  2. Apie mus

Apie mus

 

UAB „Autofastas“ yra jauna ir ambicinga įmonė, teikianti naujų ir naudotų automobilių gabenimo paslaugas autovežiais. Kokybiškai atlikdama užsakymus, įmonė greitai buvo įvertinta klientų. Svarbiausiu prioritetu mes laikome atsakingą darbą ir sąžiningą sutarčių įvykdymą. Turime surinkę kvalifikuotų vairuotojų komandą. Mes didelį dėmesį skiriame savo darbuotojų motyvavimui ir gerų santykių palaikymui tarp skirtingo rango darbuotojų, todėl galime drąsiai teigti, kad mūsų komanda yra viena stipriausių! Visada stengiamės nustebinti užsakovus, padarydami daugiau, nei esame pažadėję, nes gerai suprantame, kad tai – vienas pagrindinių veiksnių, kurie lemia mūsų rekomendaciją.

Mūsų įmonė buvo apdovanota „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatais 2012 m., 2013 m., 2014 m., 2015 m.

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.), verslo sąsajų, taip pat turto areštų, kitą informaciją.
Taip pat UAB „Autofastas“ gavo apdovanojimą „Gazelė 2015“.

Bendrovė remia „agility“ sportą (su šunimis) ir sudaro sąlygas jaunų vairuotojų tobulėjimui.

Mes esame patikimo verslo partneriai ir savo srities profesionalai!